O mnie

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku psychologia w specjalności stosowanej psychologii społecznej w warszawskiej WSFiZ.

Jestem również absolwentem psychologii klinicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (studia podyplomowe).
Ukończyłem zaawansowany poziom obejmujący treści czterech podspecjalności psychologii klinicznej: zaburzenia psychiczne człowieka dorosłego, psychologia kliniczna chorego somatycznie, psychologia kliniczna dzieci i młodzieży oraz neuropsychologia ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń psychicznych człowieka dorosłego.

Posiadam solidną kierunkową wiedzę. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w zawodowych kursach podyplomowych, doskonalących umiejętności diagnostyczne i terapeutyczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując m.in. z osobami niepełnosprawnymi fizycznie i intelektualnie (dorośli, dzieci, młodzież), osobami z zaburzeniami psychicznymi (depresja, schizofrenia, zaburzenia osobowości, nerwice, natręctwa) oraz prowadząc indywidualne i grupowe poradnictwo psychologiczne.

Od kilku lat pracuję jako psycholog w Olsztynie. W swojej pracy zawodowej zajmuję się osobami w różnym wieku borykającymi się z różnorodnymi trudnościami. Oferuję wsparcie i pomoc klientom podczas sesji indywidualnych i grupowych. Prowadzę również szkolenia z zakresu szeroko rozumianych umiejętności interpersonalnych i społecznych.

Obecnie jestem pracownikiem Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie. Zajmuję się m.in. pomocą osobom uzależnionym od narkotyków, hazardu, internetu, gier komputerowych i innych. Pacjenci zawsze mogą liczyć na moją dyskrecję.

Jako psycholog oferuję pomoc zarówno klientom indywidualnym, jak i rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Prowadzę również poradnictwo w zakresie wychowania oraz rozwoju dzieci i młodzieży.