Dobry psycholog w mieście Olsztyn

mgr Kamil Jarmoszuk Psycholog OlsztynUkończyłem studia magisterskie na kierunku psychologia w specjalności stosowanej psychologii społecznej w warszawskiej WSFiZ.
Jestem również absolwentem psychologii klinicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (studia podyplomowe). W trakcie zajęć dowiedziałem się, w jaki sposób pracują skuteczni psycholodzy, a także zdobyłem wiedzę z zakresu różnorodnych podejść terapeutycznych. Ukończyłem zaawansowany poziom obejmujący treści czterech podspecjalności psychologii klinicznej: zaburzenia psychiczne człowieka dorosłego, psychologia kliniczna chorego somatycznie, psychologia kliniczna dzieci i młodzieży oraz neuropsychologia ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń psychicznych człowieka dorosłego.
Posiadam solidną kierunkową wiedzę, która pozwala mi świadczyć usługi jako dobry psycholog. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w zawodowych kursach podyplomowych, doskonalących umiejętności diagnostyczne i terapeutyczne.

Psycholog w Olsztynie – sesje indywidualne i grupowe

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując m.in. z osobami niepełnosprawnymi fizycznie i intelektualnie (dorośli, dzieci, młodzież), osobami z zaburzeniami psychicznymi (depresja, schizofrenia, zaburzenia osobowości, nerwice, natręctwa) oraz prowadząc indywidualne i grupowe poradnictwo psychologiczne. Przez kilka lat byłem pracownikiem Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, gdzie zajmowałem się m.in. pomocą osobom uzależnionym od narkotyków, hazardu, internetu, gier komputerowych i innych. Obecnie współpracuję z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Szczytnie pracując zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i ich rodzinami.
Od kilku lat pracuję jako psycholog w Olsztynie. W swojej pracy zawodowej zajmuję się osobami w różnym wieku borykającymi się z różnorodnymi trudnościami. Oferuję wsparcie i pomoc klientom podczas sesji indywidualnych i grupowych. Wieloletnie doświadczenie w pracy psychologa wykorzystuję również prowadząc szkolenia z zakresu szeroko rozumianych umiejętności interpersonalnych i społecznych.

Jako psycholog oferuję pomoc zarówno klientom indywidualnym, jak i rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Prowadzę również poradnictwo w zakresie wychowania oraz rozwoju dzieci i młodzieży.