Pomoc psychologiczna w Olsztynie

Psycholog Olsztyn mgr Kamil Jarmoszuk

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku psychologii w specjalności stosowanej psychologii społecznej w warszawskiej WSFiZ.
Jestem również absolwentem psychologii klinicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (studia podyplomowe).  Ukończyłem zaawansowany poziom obejmujący treści czterech podspecjalności psychologii klinicznej: zaburzenia psychiczne człowieka dorosłego, psychologia kliniczna chorego somatycznie, psychologia kliniczna dzieci i młodzieży oraz neuropsychologia ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń psychicznych człowieka dorosłego.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w zawodowych kursach podyplomowych, doskonalących umiejętności diagnostyczne i terapeutyczne.

      Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując m.in. z osobami niepełnosprawnymi fizycznie i intelektualnie (dorośli, dzieci, młodzież), osobami z zaburzeniami psychicznymi (depresja, schizofrenia, zaburzenia osobowości, nerwice, natręctwa) oraz prowadząc indywidualne i grupowe poradnictwo psychologiczne. Przez kilka lat byłem pracownikiem Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, gdzie zajmowałem się m.in. pomocą osobom uzależnionym od narkotyków, hazardu, internetu, gier komputerowych i innych. Współpracowałem z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Szczytnie pracując zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i ich rodzinami. Byłem również częścią zespołu zajmującego się pieczą zastępczą w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie.
Od kilku lat pracuję jako psycholog w Olsztynie. W swojej pracy zawodowej zajmuję się osobami w różnym wieku borykającymi się z różnorodnymi trudnościami. Oferuję wsparcie i pomoc klientom podczas sesji indywidualnych i grupowych. Wieloletnie doświadczenie w pracy psychologa wykorzystuję również prowadząc szkolenia z zakresu szeroko rozumianych umiejętności interpersonalnych i społecznych.